Merhaba, biz Lazy Shoes’ uz 

Lazy Shoes olarak 2017 yılında İzmir’de %100 yerli üretim yapan küçük bir işletme olarak kurulduk.

Misyonumuz erkek ayakkabı modasını takip eden doğa ve çevre dostu ayakkabılar üretmek. Kurulduğumuzdan bu yana hem şık hem kaliteden ödün vermeyen hem de uygun fiyatlı ayakkabılar üretmeyi başardık.

Bizi farklı kılan şey kendi imzamızı taşıyan ayakkabılar üreterek çevre dostu olabilmiş, doğaya saygılı; gelecek nesilleri ve sürdürülebilir yaşamı önemseyen bir firma olmamız. Ürünlerimizi hayvan derisi kullanmadan %100 vegan deri kullanarak üretmekteyiz. Böylece en son teknolojilerle sürdürülebilirliği en üst noktaya taşıyarak her zaman erkek ayakkabı modasına uygun vegan ayakkabılar üretmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizin kendilerini özgür hissettikleri, giyimlerindeki tercihleriyle hayatı olağanüstü bir macera olarak yaşamalarını hayal ederek bu yola çıktık. Bu nedenle size istediğiniz kişi olabilmeniz için sahip olmanız gereken tarzı sunuyoruz. Bu bağımsız muhteşem markayı tatmin edici duygularla inceleyebilir ve favori mağazanız haline getirebilirsiniz.

Geniş ve birbirinden farklı tarzda mevcut modellerimize her geçen gün yenilerini ekleyip; çağın ve modanın nabzını tutan geniş ekibimizin çalışmaları eşliğinde sizlerin de geri dönüşümlerini dikkate alarak model çeşitliliğimizi arttırıp daha fazla ürün seçeneğini sizlere sunuyoruz.

Sektörde yeni olmamıza rağmen ürün kalitemizle yurtiçinde birçok noktaya satış ve yurtdışına ihracat yaparak bir dünya markası olma yolunda ilerliyoruz. Şuan sadece internet satış mağazamız mevcut olup çeşitli firmalarla işbirliği yapmaktayız. Bize ulaşabilecek olduğunuz kanallar internet sitemiz ve instagram adresimizdir.

Hızla büyüyen ekibimizle birlikte hitap ettiğimiz gençler ve ruhu genç müşterilerimiz için sokak modasının ruhunu ayakkabılarımızın tasarımlarına yansıtıyoruz. Haftanın her günü whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçerek irtibat kurabilirsiniz.

 

 

Rahat, çevre dostu, alışılmışın dışında tasarımlı ayakkabılarımızla geleceğe adım atmaya hazır olun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR